11.2.2010

Vstupenky na Northern Lights Festival.

 

Byli jsme pověřeni prodejem vstupenek na červnový Northern Lights festival pro české fanoušky. Festival není daleko od českých hranic, a tak věříme, že tam zaslechneme mateřštinu i od někoho jiného než od nás samých. :) Nicméně ceny vstupenek jsou rakouské, viz stránky:www.northern-lights-festival.com

Je možné si je objednat od nás prostřednictvím e-mailu gardsvor@gmail.com za odpovídající cenu v českých korunách, tj. 1092,- Kč pro jednoho na oba dva dny festivalu. K tomu ještě poštovné 70 korun.

Dva nejrychlejší vyhrávají dopravu tam i zpět s námi z Brna. :)

 

12.11.2009

 

Apocalypsa fest - změna!

 

Na našem brněnském koncertu 12. prosince nevystoupí Poláci Radogost kvůli neshodám v kapele, avšak shánění náhrady je pravděpodobně u konce.

Bude jí chorvatská pagan folk metalová sebranka STRIBOG.

O atraktivnosti jejich vystoupení jsme se sami přesvědčili v létě na festivalu ve Slovinsku. Zjistíte o nic více z jejich stránek: myspace.com/stribogslava

9.5.2009
Na serveru fobia zine si můžete přečíst nový rozhovor s Torhamem a Soulburnerem.

 

19.4.2009
Nechali jsme udělat padesát dámských triček se stejným motivem jaký byl u pánských. K dostání budou tentokrát výhradně jen od nás, buď objednáním si na e-mailu gardsvor@gmail.com a nebo na našich koncertech.

Cena zůstává stejná, tj. 300 korun (+84 korun poštovné). Dostupné velikosti jsou S, M a L.

                               

 

16.3.2009
Slyšte tu radostnou novinu! Podklady pro naše první oficiální tričko (s motivem staroslovanské bohyně Mokoše) jsou konečně v tiskárně a do deseti dní by mělo být vše hotové! Znamená to, že jich budeme mít dostatek s sebou už 3. dubna na koncertě v Bratislavě.

                        

Autorem kresby a grafiky je Vladimir Čebakov, spolupracující mimojiné s ruskými kapelami Arkona a Alkonosť (smerdulak.ru). Trička značky Fruit of the Loom Superpremium 205 budou k mání ve velikostech M, L, XL a XXL. V plánu jsou i dívčí trička se stejnými motivy, nejdříve však až za měsíc.K dostání budou přímo od nás a také v limitovaném počtu u Murderous production. Cena byla stanovena na 300 korun anebo 12 Euro.

Zamluvit si jej můžete už teď na e-mailové adrese gardsvor@gmail.com - v takovém případě vám tričko odešleme hned jak to bude možné - pravděpodobně v pondělí 30. března. Je i možné domluvit se na osobním předání v Brně, jinak je potřeba k ceně připočítat poštovné. S případnými zájemci ze Slovenska anebo z jiného zahraničí se dohodneme individuálně.

 

9.2.2009
Srdečně děkujeme všem fanouškům za hlasy do Rockové arény na radiu Hey! Díky vám jsme postoupili do rotace, tudíž nás můžete slyšet kdykoliv.

Problém s postem houslisty je prozatím vyřešen.

 

24.11.2008
Hledá se houslist(k)a!

Ukončili jsme spolupráci s houslistkou Petrou a hledáme za ni náhradu. Touto komplikací jsou v ohrožení i veškeré naše naplánované koncerty.Pokud se najde někdo kdo vládne tomuto nástroji a má zájem o živá vystupování s námi, nechť se nám směle ozve!

 

10.10.2008
Spuštění Stránek

Na stránkách PAYO webzine si můžete přečíst rozhovor s Torhamem.

ŽREC v Rockové aréně na rádiu HEY! Pokud nás chcete podpořit, hlasujte zde: www.rockovaarena.cz